II Spotkanie z mieszkańcami Bronowic

W związku z ważnym wydarzeniam – projektowaniem sieci elektrycznej w ziemii będziemy organizować spotkanie informacyjno-ustaleniowe z mieszkańcami ulicy Firlejowskiej od 14 do 32. Na nim będzie można porozmawiać z projektantem, który będzie projektował przeprowadzenie kabla wzdłuż ulicy. Będzie można na tym etapie ustalić, w którym miejscu zostanie ustawiona skrzynka na licznik elektryczny oraz przez które działki zostanie przeprowadzany kabel zasilający. Jest to pierwszy etap “unowocześnienia Starych Bronowic”. Jednocześnie proszę o liczne przybycie w ustalonym dniu. Będzie to prawdopodobnie 27 czerwiec 2015 r. w Zespole Szkół przy ul. Bronowickiej (godzina 16:00). Jeszcze potwierdzę tę informację oraz mieszkańcom rozniesiemy zaproszenia do skrzynek.

Prosimy o potraktowanie sprawy jako ważnej oraz o przybycia na spotkanie, żeby za rok nikt nie miał pretensji, że czegoś nie wiedział. Zmiana ma polegać na zrobieniu przyłącza ziemnego do każdej działki zakończonego skrzynką, w której będzie znajdować się licznik oraz zabezpiecznie nadprądowe. Więcej informacji będzie można uzyskać na spotkaniu.

W przeciągu kilku dni poinformują o dokładnej dacie i terminie spotkania. Jednocześnie zapraszam wszystkich mieszkańców w innych sprawach niż te opisane wyżej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.