Remont ul. Firlejowskiej

Upragniony remont ul. Firlejowskiej. Dzwoniłem do Zarządu Dróg i Mostów kilkadziesiąt razy od wiosny w tej sprawie. Nikt nie chciał zainteresować się tematem na poważnie. Wysyłam pismo do Prezydenta.

Radny dzielnicy Bronowice

mgr Ireneusz Połeć

Prezydent Miasta Lublin, dr Krzysztof Żuk

Proszę o remont ul. Firlejowskiej 14-16, 24-26 i 28-30. Stan nawierzchni w tych miejscach jest w opłakanym stanie. Od wiosny próbuję doprosić się o naprawę tego miejsca kontaktując się z urzędem telefonicznie, ale jesteśmy traktowani jak piąte koło u wozu. Za każdym razem po kontakcie z urzędem otrzymuję obietnicę załatwienia pozytywnie tej sprawy, a dziury w ulicy robią się coraz większe i nikt się tym nie przejmuje. Muszę przyznać, że mieszkańcy są wściekli na ten stan rzeczy. Niektórzy sami wydzwaniali do Zarządu Dróg i Mostów, ale panuje tutaj wielki bałagan lub po prostu jesteśmy olewani jako “dzielnica opuszczona przez Boga”.

Sprawa jest o tyle kuriozalna, że podczas odbywającego się remontu ul. Łęczyńskiej wykonanie takiej szybkiej naprawy jest dla wykonawców zerowym obciążeniem finansowym. Zrywany destrukt z ulicy został wywieziony w inne miejsce, zamiast wysypać nim pobliskie dziurawe ulice (pismo w tej sprawie zostało złożone w urzędzie).

Proszę o pozytywne podejście do sprawy i naprawę ulicy w jak najszybszym czasie, aby zdążyć jeszcze przed zimą.

W razie pytań służę pomocą pod numerem telefonu: 888-742-048.

Z poważaniem

Radny dzielnicy Bronowice

mgr Ireneusz Połeć

Otrzymują:

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, ul. Krochmalna 13j, 20-401 Lublin

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.