Wniosek na sterylizację i karmę dla kotów

PROCEDURA UBIEGANIA SIĘ O STERYLIZACJĘ I KARMĘ DLA KOTÓW

Część I wypełnia osoba, która opiekuje się kotami i dokarmia je.

Część II wypełnia administrator/zarządca/właściciel nieruchomości na której dokarmiane są koty potwierdzając, że dana osoba jest opiekunem i karmicielem bezpańskich/bezdomnych kotów. W przypadku dokarmiania kotów w kilku lokalizacjach należy uzyskać potwierdzenia od administratorów/zarządców/właścicieli tych miejsc (w tabelce). W przypadku, gdy koty dokarmiane są na terenie osiedli domków jednorodzinnych potwierdzenia może dokonać np. Radny Rady Dzielnicy lub kilku sąsiadów.
Część III dotyczącą przydzielenia karmy i część IV dotyczącą skierowań na sterylizację wypełnia opiekun/karmiciel kotów. W załączniku znajduje się wniosek dot. rejestracji społecznego opiekuna kotów wolno żyjących (jest w formie oświadczenia). Złożenie tego wniosku jest konieczne w przypadku ubiegania się o karmę. Wypełnione wnioski należy złożyć w Wydziale Ochrony Środowiska, ul. Zana 38, pok. 117.

Jednocześnie informuję, że w bieżącym roku środki na sterylizację i karmę zostały wyczerpane. Planowana jest kontynuacja akcji sterylizacji w 2014 r., dlatego już od stycznia będą przyjmowane nowe wnioski na 2014 r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.