Cyfrowy Polsat i LTE

Cyfrowy Polsat wprowadził 30 sierpnia na sprzedaż Internet LTE. Długo ludzie na niego czekali i kilka tysięcy go testowało przez kilka miesięcy. Czy faktycznie jest to jakaś  rewolucja? Nie powiedziałbym… Ceny są dosyć wysokie, a limity niskie.

Inna sprawa to do czego wykorzystać 100 Mb/s? Oczywiście jest to prędkość teoretyczna w dużym znaczeniu tego słowa. Testy wielu osób wykazały różne prędkości.  Sam widziałem w praktyce jak słynne LTE działało na 6 Mb/s, więc tak naprawdę nie ma się za bardzo czym zachwycać.

lte

Tak naprawdę LTE to czysty chwyt marketingowy, który zapewne przyciągnie wielu klientów do Cyfrowego Polsatu. 3 GB transfer to obejrzenie kilkunastu filmików na YouTube w Full HD i po transferze… Wystarczy sobie przeliczyć, że w przypadku skorzystania z pełnego teoretycznego transferu 100 Mb/s to po 4 minutach kończy się nam transfer dla opcji 3 GB. Dla 5 GB to prawie 8 minut, dla 10 GB to 16 minut, a przy największym limicie do wykorzystania możemy go przekroczyć po 40 minutach 🙂 Więcej informacji na: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/promocja-internet-dla-kazdego.cp

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.