Komisariatu na Krańcowej nie będzie

Plany Andrzeja Szyszko dot. przeniesienia komisariatu nr 6 w Lublinie na ulicę Krańcową legły w gruzach. Nie uda już mu się populistycznymi hasłami zdobyć sympatię lublinian. Na spotkaniu w ratuszu władza odrzuciła jego pomysł.

komisariat_przeniesienie

Osobiście jestem przeciwko temu komisariatowi. Tym bardziej, że Andrzej Szyszko okłamał wszystkich radnych na ostatnim posiedzeniu mówiąc, żebyśmy poparli go uchwałą Rady Dzielnicy Bronowice w “budowie nowego komisariatu”. Za kilka dni ukazał się artykuł w Kurierze Lubelskim, że ten sam pan chce “przeniesienia komisariatu nr 6 z ulicy Gospodarczej na Krańcową”. Ten pan kłamstwami potrafi dążyć do celu, a taka droga jest bardzo krótka. Żeby nie być gołosłownym zamieszczam artykuły z Kuriera Lubelskiego i Dziennika Wschodniego.

komisariat_dziennik_wschodni

komisariat_kurier_lubelski

Jednocześnie chciałem poinformować, że toczy się wobec niego sprawa cywilna dot. pomówienia Pana Andrzeja Głowacza. Na finał trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać. Nie wspomnę również o pomówieniach w stosunku do mnie i Marka Podkościelnego.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.