Latarnia na ul. Firlejowskiej

Jakieś dwa miesiące temu zostałem poproszony przez kilku mieszkańców o sprawdzenie czy jest możliwość zamontowaniu na słupie elektrycznym oprawy z żarówką. W tym miejscu ulicy zdarzały się m.in. porysowania samochodów.

Początkowo zgłosiłem się do PGE Obrót S.A., ale zostałem przekierowany do Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie pod który podlegają latarnie na ulicach.

Po rozmowach na temat tego problemu i możliwościach technicznych wykonania takiej instalacji (czy jest dodatkowa faza na zasilenie żarówki w określonych godzinach) została wydana pozytywna decyzja przez Naczelnika Utrzymania Oświetlenia i Sygnalizacji – Pana mgr. inż. Stanisława Wąsiela.

Zlecenie realizacji zostało wysłane do PGE Dystrybucja S.A. i ma zostać wykonane w najbliższym czasie. Myślę, że do miesiąca czasu powinno zostać zrealizowane.

W imieniu swoim i mieszkańców pragnę podziękować Panu Naczelnikowi za zrozumienie problemu i wydanie pozytywnej decyzji i przy okazji pożyczyć Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.