PJN – wypowiedź Joanny Kluzik-Rostkowskiej na temat Radia Maryja

Dzisiaj oglądałem krótki wywiad z Panią Joanną Kluzik-Rostkowską z PJN na temat Radia Maryja. Bardzo wręcz mnie to rozbawiło. Przewodnicząca tego ugrupowania stwierdziła w nim, że problem Radia Maryja jest dosyć duży, bo wspierają oni jedną z partii politycznych (chodzi tutaj o PiS).

Nie za bardzo rozumiem, skąd się wziął pomysł na wymyślenie “problemu Radia Maryja”? Czyżby poszukiwania potencjalnych wyborców? Pani Joanna miała pretensje do tej stacji, że nie są zapraszani do niej inni politycy poza Pisowcami i chce to zmienić. Czyżby bała się Jarosława Kaczyńskiego, który ma możliwości w owym radiu? Już zapomniała, jak działała razem z nim w partii i wtedy Radio Maryja było ok, a teraz już nie jest, bo nie wspiera innych ugrupowań, w których znalazła się Pani Joanna?
PJN

Zaznaczam od razu nie jestem zwolennikiem ani Radia Maryja w postaci obecnej, ani PiS’u ani innych ugrupowań partyjnych. Po prostu ta sytuacja jest dla mnie absurdalna. Zachęcam do zajrzenia na Wikipedię 🙂 Jednocześnie radzę PJN’owi wymyślić inne, bardziej racjonalne “pomysły” na szukanie elektoratu, bo ten moim zdaniem jest niewypałem. Całość można obejrzeć tutaj: http://www.tvn24.pl/12690,1700305,0,1,pjn-bierze-sie-za-radio-maryja,wiadomosc.html

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.