Podziękowania za ogrodzenie i prośba o remont Boisko do piłki siatkowej Stare Bronowice

 

[Not a valid template]

Pismo wysłane do Wydziału Sportu i Turystyki. Jednocześnie jeszcze raz dziękuję za aktywny udział tej komórki Urzędu Miasta Lublin w życiu mieszkańców naszej dzielnicy.

Radny Dzielnicy Bronowice Lublin

mgr Ireneusz Połeć

Urząd Miasta Lublin

Wydział Sportu i Turystyki

Filaretów 44/207

Lublin

W imieniu mieszkańców z ulicy Chełmskiej, Podlaskiej, Łęczyńskiej oraz pobliskich pragnę głęboko podziękować za ogrodzenie boiska do piłki siatkowej przy w/w ulicach. Jednocześnie chciałem poinformować, że ogrodzenie wykonane na boisku przy ul. Bronowickiej / ul. Firlejowskiej diametralnie zwiększyło zainteresowanie piłką siatkową wśród mieszkańców. Dzieci nawet urządziły sobie tam wielką piaskownice. Pragnę z całego serca podziękować za tę pomoc dla Starych Bronowic, który pozwala na polepszenie standardu życia mieszkańców oraz rozwoju sportowego dzieci i młodzieży.

Jednocześnie zwracam się z prośbą o naprawę ogrodzenia boiska przy ul. Łęczyńskiej / ul. Chełmskiej (górna część siatki nie jest założona do drutu). Zgłaszam sprawę jak najszybciej, aby uszkodzenie zostało naprawione w najkrótszym czasie i nie rozprzestrzeniło się dalej. Do niniejszego pisma załączam zdjęcie usterki.

W razie pytań służę swoją pomocą (tel.: 888-742-048). Liczę na przychylne podejście do naszej prośby.

Z poważaniem

Radny dzielnicy Bronowice

mgr Ireneusz Połeć

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.