Śledzik na nasza-klasa.pl

Od momentu pojawienia się śledzika na Naszej Klasie pojawiło się bardzo wielu niezadowolonych, którzy chcieli go usunąć. Poszedł oczywiście “łańcuszek” w śledziku jak należy go wyłączyć, np.:

NK zrozumiało błąd jakim był śledzik dlatego nowy program będzie usunięty ale tylko u tych osób którzy tego chcą.Te osoby niech wkleją tą wiadomość do swojego śledzika a za 1 godzine śledzik będzie usunięty z ich konta Administrator

KONIEC ŚLEDZIKA !!! ZESPÓŁ NASZA KLASA SP.Z O.O. ul. Gen. J. Bema 2 50-265 Wrocław INFORMUJEMY WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, ŻE NALEŻY W CIĄGU 24 h WKLEIĆ TEN TEKST NA ‘SWOJEGO ŚLEDZIKA’, ABY SIĘ GO POZBYC, W INNYM WYPADKU ŚLEDZIK POZOSTANIE W WASZYCH PR

Nasza-klasa.pl

i wiele innych… Ludzie dali się nabrać lub są bardzo naiwni, że ktokolwiek usunie ów moduł z Naszej Klasy.

Osobiście uważam, że śledzik to dobry pomysł, ale powinna być również możliwość wyłączenia go w sposób, który nie przynosiłby użytkownikom problemu. Ktoś puścił plotkę, że można go wyłączyć wpisując jakieś bzdury j/w.

W praktyce Nasza-klasa nie zamierza jak na razie nic usuwać. Troszeczkę przesadą jest zmuszanie starych użytkowników do akceptowania nowości bez ich zdania. Co prawda śledzik może być pozytywnie wykorzystany np. podczas przesyłania linków na youtube czy jakiś śmiesznych dowcipów. Dużym plusem jest blokada śledzenia niektórych użytkowników, co pozwala nam na przefiltrowanie wiadomości.

1 Comment

  1. Portal społecznościowy

    Na bloga trafiłem przez przypadek. Bardzo fajny wpis. Na pewno go podlinkuje z mojego pola bitwy (bloga) 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.