UKE & stawki połączeń do Play

Urząd Komunikacji Elektroniczej postanowił obniżyć ceny stawek do operatora Play z sieci PTC, PTK Centertel i TPSA. Obniżka jest dosyć spora, bo w niektórych przypadkach aż o 25 groszy! Stawka do sieci Play ma być teraz na poziomie około 40 groszy.

Przy pomocy UKE zacznie wyrównywać się rynek telekomunikacyjny. Ostatnimi czasy wzbudzają dużo emocji stawki połączeń do Play od innych operatorów. Wiele osób przenosi się do Play, w celu pozyskania lepszych warunków oraz lepszych aparatów telefonicznych. Co za tym idzie znajomi dzwoniący do tych osób płacą o wiele więcej za połączenie niż to jest normalnie pozostałych operatorów poza Play.

Play wprowadza co róż nowe promocje i oferty, na które zapewne wiele osób skusi się. Play Fresh to dosyć ciekawa oferta na kartę, która wyróżnia się większą długością działania połączeń wychodzących. Połączenia wychodzące nie są blokowane po miesiącu czy po dwóch jak ma to miejsce w innych sieciach.

Trzeba przyznać, że Play trochę namieszał na rynku telekomunikacyjnym. Wystarczy spojrzeć na Internet mobilny. 45 zł za 5 GB danych. Żaden operator nie oferuje nic lepszego w tym momencie. Niestety działanie teogo Internetu w małych miejscowościach pozostawia wiele od życzenia. Dużym jednak plusem jest to, że można internet sobie potestować przez 7 dni. Jeżeli nie spełnia naszych oczekiwań to oddajemy urządzenie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.