Wybory do Rad Dzielnic 2011 Lublin

3 kwietnia 2011 rozpocznie się głosowanie do Rad Dzielnic w Lublinie. Urny będą otwarte od 08:00 do 20:00. W tym czasie będziemy wybierać osoby z naszych dzielnic do reprezentowania naszych interesów przez Radą Miasta. Jednocześnie warto pamiętać, że każda dzielnica dostanie ponad 100 000 zł na inwestycje.

Herb Lublina

Członkowie Rady Dzielnicy nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. Jedyną osobą, która jest wynagradzana to przewodniczący, który jest wybierany na pierwszym posiedzeniu.

Zachęcam wszystkich do pójścia na głosowanie. Wybierzmy osoby, które robią coś w naszym otoczeniu, które mają siłę przebicia i coś osiągnęły do tej pory. Warto pamiętać, że osoby te będą pracować dla naszej dzielnicy za darmo, więc tym bardziej warto pójść na wybory, które mogą polepszyć miejsce w którym żyjemy.

Jednocześnie chciałem zachęcić na oddawanie głosów na moją kandydaturę wszystkich mieszkańców dzielnicy Bronowice nr obwodu 1, do którego należą następujące ulice:

Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości,
Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w
całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Droga
Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 8,
Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w
całości, Gromadzka w całości, Hrubieszowska w całości,
Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Łęczyńska str.
nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58,
Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości,
Majdanek w całości, Mieszczańska str. nieparzysta w
całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Plagego i
Laśkiewicza w całości, Podlaska w całości, Pogodna str.
parzysta od nr 2 do nr 28, Polna w całości, Przecznica w
całości, Przymieszczańska w całości, Rolna w całości,
Rozdroże w całości, Rudlickiego w całości, Skibińska w
całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Wrońska w
całości, Zaułek w całości, Zgodna w całości, Żytnia w
całości.
Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w całości, Gromadzka w całości, Hrubieszowska w całości, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Majdanek w całości, Mieszczańska str. nieparzysta w całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Podlaska w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 28, Polna w całości, Przecznica w całości, Przymieszczańska w całości, Rolna w całości, Rozdroże w całości, Rudlickiego w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości, Zgodna w całości, Żytnia w całości.

Chciałbym jednocześnie oświadczyć, że jakbym został wybrany to uruchomię stronę internetową dla mieszkańców mojej dzielnicy, w której to będą mogli wybierać na co chcą przeznaczyć środki otrzymane od miasta. Wszystkie te pomysły i sugestie będę aktywnie przekazywać na obradach oraz pomagać w doprowadzeniu do ich urzeczywistnienia. Uruchomię również forum dla mieszkańców dzielnicy, na którym będzie można prowadzić debaty na tematy związane z naszą okolicą oraz sprawami dotyczącymi mieszkańców. Bycie radnym chcę potraktować jako misję polepszenia warunków na dzielnicy dla wszystkich jej mieszkańców.

Wybory do dzielnicy Bronowice Nr obwodu 1 odbędą się w Szkole Podstawowej Nr 31 ul. Lotnicza 1 w Lublinie. Jednocześnie uważam w/w szkoła jest złym miejscem do głosowania. Powodem jej jest lokalizacja. Większość obwodu to Stare Bronowice przed torami, a co za tym idzie Ci mieszkańcy mają daleko do miejsca głosowania. Dosłownie kilka ulic należy do nowych Bronowic. Warto również zastanowić się nad przeniesieniem tego miejsca do szkoły przy ul. Bronowickiej.

Nie obiecuję gruszek na wierzbie jak robi to wiele osóbybrania dobrej rady, która przez najbliższe 4 lata będzie nam służyć.

Więcej informacji na temat Wyborów do Rad Dzielnic 2011 w Lubli, które nie mają nawet możliwości realizacji swoich obiecanek.

Zapraszam wszystkich do głosowania!

Więcej informacji można uzyskać na stronie Urzędu Miasta.

1 Comment

  1. Rakeback

    Znalezlem Twoj blog uzywajac wp. Wreszcie po kilku godzinach odnalazlem cos ciekawego. To co piszesz jest dosc intrygujace. Bede wracal na ten blog regularnie majac nadzieje na nastepne takie jak ten ciekawe piblikacje.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.