Zbieramy podpisy – przywracamy przystanek przy Fabryce Wag!

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do wpisania się na listę poparcia do przywrócenia przystanku przy Fabryce Wag. Pismo przewodnie do podpisywanej listy znajduje się poniżej. Jednocześnie proszę o poinformowanie wszystkich potencjalnych zainteresowanych o rozpropagowanie tej informacji. Listę można podpisać w sklepie przy ul. Łęczyńskiej 46 (Kiosk) i Łęczyńskiej 21 (Blaszak).

Zamieszczam również listę do zbierania podpisów. W razie jakby ktoś nie miał gdzie wydrukować to proszę o kontakt.

[Not a valid template]

Remont ul. Łęczyńskiej doprowadził do przeniesienia przystanku, który znajdował się przy Fabryce Wag w miejsce opuszczone – przy stacji paliw koło ulicy Składowej. Przystanek w tym miejscu znajduje się w dalekim zasięgu od miejsc zamieszkania (chodzi tutaj głównie o mieszkańców z ulic – Przyjaźni, Mieszczańska, Przymieszczańska, Placowa, Żytnia, Boczna Łęczyńskiej, Firlejowska oraz część Łęczyńskiej). Warto również wspomnieć o uczniach uczęszczających do szkoły przy ul. Przyjaźni.

Nadmienię, że Stare Bronowice, jak i osiedle Przyjaźni to miejsce zamieszkałe przez osoby w podeszłym wieku i przejście dla nich dodatkowych kilkaset metrów robi kolosalną różnicę. Położenie obecnego przystanku przy ul. Składowej jest odludnione i mieszkańcy boją się o swoje bezpieczeństwo w tym miejscu.

Proponujemy ustawienie przystanku kilka metrów wcześniej niż był stary (tak, żeby nie przeszkadzał obecnemu przejściu dla pieszych) lub zaproponowanie przez Państwa innego miejsca, które będzie rozwiązywało problem mieszkańców.

Do pisma dołączamy listę osób popierających naszą petycję. Jednocześnie liczymy na pozytywne rozwiązanie naszego problemu. W przypadku dodatkowych informacji służę swoim czasem.

Z poważaniem

Radny Dzielnicy Bronowice

mgr Ireneusz Połeć

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.